+420 548 216 975 Úlehlova 6, Brno 628 00

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky jsou platné od 28.4.2015.

Těmito obchodními podmínkami se řídí firma Goldpress s.r.o., IČO: 26932911 se sídlem Úlehlova 6, Brno 628 00, v obchodních vztazích vzniklých na základě on-line objednávek a dodávek zboží z internetových obchodů, které se nacházejí na adresách www.tiskoznameni.cz, www.goldpress.cz, www.originalnioznameni.cz, www.levne-oznameni.cz a www.tisknovorocenek.cz, i v jiných uzavřených obchodních případech (řádná dodávka zboží a následná fakturace).

Objednávka - způsob objednání

• bez potisku – telefonicky, elektronicky (e-mailem, přes internetový obchod) nebo osobně.

• s potiskem – elektronicky (e-mailem, e-mailem, přes internetový obchod), osobně

Při tvorbě objednávky uvádějte prosím vždy účetní adresu a IČO Vaší firmy. Pokud je adresa zaslání zásilky jiná než účetní, je třeba na tuto skutečnost upozornit. Pokud se vyskytnou změny ve Vaší fakturační nebo dodací adrese, ihned to oznamte dodavateli.

Odběratel, který si objednává svatební oznámení s potiskem, je povinen řádně vyplnit objednávku dodavatele v souladu s pokyny na objednávce. Při použití jiné objednávky, než od dodavatele, mohou vzniknout důkazní obtíže odběratele při reklamačním řízení. Pokud požadujete zaslat štočky, uveďte to, prosím, do objednávky. Svatební oznámení nejsou omezena počtem.

Platební podmínky

Způsob platby:

Dodací termíny:

Balné a expediční výlohy:

Expediční výlohy dodavatel připočte k celkové ceně zakázky. Vychází přitom z platného ceníku České pošty. Zásilky dodavatel zasílá tzv. „Balíky do ruky“, které jsou dle obchodních podmínek přepravce doručeny zpravidla následující pracovní den po dni podání, ne však později než 7 dnů ode dne podání. Obyčejné zásilky (balíky) dodavatel zasílá na základě předchozí dohody s odběratelem. V takovém případě není dodavatel schopen ovlivnit délku doručení. K ceně poštovného se připočítává cena balného 3,63 Kč.


Svatební oznámení jsou dodávána standardně nezkompletovaná, tj. v rozloženém stavu. Kompletaci provádíme na vyžádání. Cena za kompletaci je 6,05 Kč. Výjimku tvoří oznámení se stuhami a sponami – jsou již z výroby automaticky zkompletované a cena za kompletaci se nepřipočítává.

Příplatky k jednotlivým výrobkům

Cena

Ceny zboží jsou uvedeny v ceníku. Každé svatební oznámení má přiděleno své katalogové číslo a většinu z nich lze objednat s tiskem i bez potisku. Bez potisku nelze objednat ta svatební oznámení, u nichž to nedovoluje způsob výroby.


Při změně barvy papíru, stuhy a dalších úpravách dle přání zákazníka se cena liší.

Ke každé zakázce s tiskem se připočítává standardní cena přípravy tisku. Ta je uvedena v dodatečných informacích v katalogových cenících a v těchto obchodních podmínkách. Změny cen přípravy tisku u jednotlivých položek naleznete v katalogových cenících, také se zobrazí při kalkulaci ceny vybraných produktů na www.tiskoznameni.cz. Do změny ceny přípravy tisku se promítají úkony, které jsou pro daný produkt specifické – tzv. „specifické úkony“.


V ceně přípravy tisku jsou započítány maximálně 3 korektury. Za každou další korekturu, ne z viny dodavatele, bude účtován paušální poplatek 60,50 Kč.
Při dotisku již dříve uskutečněné zakázky účtuje dodavatel paušální cenu přípravy ve výši 50% původní ceny přípravy tisku. Na specifické úkony se tato sleva nevztahuje.

Oznámení a menu

Standardní cena přípravy tisku oznámení a menu činí 332,50 Kč. Při dodání vlastní sazby činí 50% ze standardní ceny. Na specifické úkony se sleva nevztahuje.

V případě potisku ražbou folií (zlatotisk) - barvy č. 91-95 a v případě potisku termografickým tiskem (zapékané barvy s 3D efektem) - barvy č. 913-916 je účtována výroba štočku. Ten se rozlišuje podle velikosti a to na malý - 290 Kč, střední - 390 Kč a velký - 490 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Některá oznámení mají na přední straně jména snoubenců ražbou nebo vylaserovaný monogram, za ně je účtován štoček/příplatek v hodnotě 150 Kč bez DPH.
V případě potisku kombinací dvou technologií je účtována navíc výroba za štoček 60,50 Kč a 3,60 Kč/ks. Cena s potiskem je omezena formátem 75 x 125 mm. Pokud se text nevejde do tohoto formátu, dodavatel cenu dle dohody s odběratelem navýší.

Pozvánky

Pozvánky ke svatebnímu stolu nejsou omezeny počtem. Dodavatel je dodává s potiskem i bez potisku. Při dotisku pozvánek jiným textem než je uveden v katalogu, připočítáváme paušální cenu 121 Kč. U některých pozvánek je připočítána cena za specifické úkony.

Jmenovky

Jmenovky na svatební stůl je možné objednat bez potisku i s potiskem. Potisk jmenovek je možno realizovat pouze barvou (nelze využít termografický tisk a ražbu fólií). K ceně s tiskem se připočítává paušální cena přípravy grafické sazby jmenovek 300 Kč. Ta nezahrnuje specifické úkony, které se týkají pouze některých jmenovek.

Obálky

Bílé obálky jsou dodávány ke všem druhům svatebních oznámení a jsou zahrnuty v ceně, ale pouze v případě, že si zákazník nevybere obálky v designu svatebního oznámení (nelze kombinovat obálky zdarma s designovými obálkami). Obálky v designu svatebního oznámení jsou nabízeny za ceny uvedené v ceníku. Upozorňujeme, že obálky ke svatebním oznámením nestandardních rozměrů (120 x 195 mm, 160 x 160 mm, 148 x 148 mm a 140 x 140 mm) nelze zakoupit v maloobchodní prodejní síti.

Ostatní svatební doplňky

Ostatní svatební doplňky mají svoje objednací číslo a svůj ceník. Naleznete je na www.tiskoznameni.cz., nebo Vám o nich na vyžádání poskytneme informace.

Katalogy

Katalogy svatebních oznámení si můžete prohlédnout každý pracovní den v sídle naší firmy na adrese Úlehlova 6 v Brně během provozních hodin 7:00 - 16:00.


Vyhrazujeme si právo v průběhu platnosti katalogu na drobné odchylky, jako je např. změna materiálu nebo barevnosti.

Reklamace

Reklamace přijímá na straně dodavatele Blanka Pajpachová tel. 548 217 142, 603 216 631.

Ostatní informace

Informace o tisku a výrobě svatebních oznámení na straně dodavatele poskytuje Blanka Pajpachová. Obchod a marketing zajišťuje Vanda Štikarovská. Fakturaci zajišťuje Vladimíra Kosíková.


Informace o tisku a výrobě svatebních oznámení naleznete na www.tiskoznameni.cz nebo Vám je rádi sdělíme telefonicky na tel: 548 216 975, 548 217 142, 603 216 631.